Kujtesa kolektive dhe kujtimet personale në edicionin e 23-të të Onufrit

schedule18:15 - 20 Dhjetor, 2017

schedule 18:15 - 20 Dhjetor, 2017

10 artistë ndërkombëtarë, të cilët meditojnë mes kujtesës kolektive dhe kujtimeve personale, janë bërë bashkë në edicionin e 23-të të ekspozitës ndërkombëtare “Onufri”./abcnews.al