“Kudo që udhëtoj mbaj me vete hirin e djalit tim të vdekur”, rrëfehet modelja e njohur

schedule21:27 - 25 Tetor, 2021

schedule 21:27 - 25 Tetor, 2021

Modelja e njohur, Chrissy Teigen ka zbuluar detaje të reja se si familja e saj ruan kujtimin e djalit të saj të ndjerë Jack.

Në një intervistë ekskluzive, 35-vjeçarja zbuloi se ajo udhëton me hirin e djalit të saj të ndjerë Jack, dhe e gjithë familja, tha ajo, pëlqen të përfshihet në të.

“Pavarësisht nëse do të shkojmë me pushime apo diçka tjetër, Luna (5) dhe Miles (3) gjithmonë thonë: “Mos harroni fëmijën e Jack”. Dhe pastaj më duhet ta paketoj, “tha Teigen për revistën “Scary Mommy”.

“Dhe më pas kur arrijmë në vendndodhje, ata thonë, ‘O Zot, ai duhet të ketë etje. Kjo mund t’u duket e çmendur njerëzve, por fëmijët e mi vendosin një gotë me ujë pranë një kutie hiri. Dhe atyre u pëlqen shumë. duke qenë pjesë e saj”, tha Chrissy.

Kujtojmë që një vit më parë, Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legen humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë. Ajo pësoi hemoragji gjatë shtatzënisë dhe si pasojë, djali që kishin vendosur ta quanin Jack, nuk arriti të mbijetonte./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)