Kthjellime dhe temperatura deri në 24 gradë, parashikimi i motit për ditën e sotme

schedule07:16 - 11 Nëntor, 2022

schedule 07:16 - 11 Nëntor, 2022

Moti do të vijojë i qëndrueshëm me mjegull në mëngjes.

Gjatë ditës me kthjellime dhe vranësira mesatare në shtim.

Temperaturat minimale parashikohen 4-11 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 14-17°C në veri, 22-24°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug-perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 ballë në det të hapur./Abcnews.al/