Krimi, politika dhe diplomatët mes Ramës e Bashës

schedule15:41 - 18 Nëntor, 2017

schedule 15:41 - 18 Nëntor, 2017

Edi Rama dhe Lulzim Basha janë përplasur sërish me akuzat për lidhjet e krimit me politikën. Përse Lulzim Basha mendon se paratë e drogës po investohen në ekonomi dhe cili është roli i diplomatëve që takojnë edhe Ramën edhe Bashën?/abcnews.al