Krid hedh hapat e parë dhe Klea s’mund të ishte më e lumtur se kaq

schedule12:20 - 24 Janar, 2021

schedule 12:20 - 24 Janar, 2021

Klea Huta dhe Elgit Doda janë ndër çiftet më të dashur të shoëbizzit shqiptar. Dyshja e famshme u bënë prindër pak muaj më parë, dhe mirëpritën një djalë që e pagëzuan me emrin Krid. Gjatë kësaj periudhe të ëmbël, Klea dhe Elgiti kanë ndarë me ndjekësit momente mjaft të ëmbla me vogëlushin që iu ka ndryshuar jetën.

Megjithëse ndan shpesh postime në rrjete sociale, Klea nuk e ka zbuluar ende portretin e Krid. Së fundmi, këngëtarja ka treguar se i vogli i saj ka nisur të hedhë hapat e parë dhe ajo nuk mund të mos ishte më e lumtur se kaq. Sigurisht, ky moment i veçantë nuk kishte si të mos e fotografonte, të cilin e ka ndarë dhe me ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta)

Klea ka ndarë foton e Kridit duke ecur vetë (sigurisht me ndihmë) në një qendër tregtare. “Më lër të të dua edhe pak më shumë, para se të mos jesh më i vogël.”, janë fjalët e ëmbla që ka shkruar këngëtarja për të birin. /abcnews.al