Koncerti “Diva” për të transmetuar forcën e femrës

schedule16:02 - 26 Prill, 2018

schedule 16:02 - 26 Prill, 2018

“Diva” e kanë pagëzuar koncertin katër këngëtaret shqiptare, të cilat do të ndajnë skenën e Pallatit të Kongreseve më 16 dhe 17 Maj. Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima do të sjellin për publikun një udhetim ndër vite të hiteve të tyre, por edhe mesazhe të forta sociale./abcnews.al