“Komedia që shkon për dreq”  vjen në Teatrin Kombëtar 

schedule15:42 - 30 Maj, 2018

schedule 15:42 - 30 Maj, 2018

Shfaqja “Komedia që shkon për dreq” me regji të Driada Dervishit, vjen në Teatrin Kombëtar në Tiranë, pas suksesit në Durrës dhe Korçë. Në  një intervistë për ABC News, regjisorja thotë se  kohët e fundit po lëvron komeditë pasi rezultojnë të pëlqyeshme për publikun./abcnews.al