“Koha nuk pret”, Basha: Plani ynë ndihmon çdo shqiptar në vështirësi

schedule08:43 - 18 Tetor, 2020

schedule 08:43 - 18 Tetor, 2020

Lideri i opozitës Lulzim Basha bën me dije se plani i Partisë Demokratike është një alternativë që shmang katastrofën e biznesit si edhe krijon mundësi që qytetarët të mos humbasin vendin e punës.

“Shqiptarët po përjetojnë krizë të thellë ekonomike dhe papunësie. Plani ynë shmang katastrofën për biznesin dhe mban njerëzit në punë. Koha nuk pret”, shkruan Basha teksa ka publikuar edhe një foto në rrjetin social “Facebook”.

/abcnews.al/