Klea Huta ka një mesazh frymëzues në këtë ditë të dielë

schedule16:33 - 18 Tetor, 2020

schedule 16:33 - 18 Tetor, 2020

Moderatorja Klea Huta u bë nënë për herë të parë katër muaj më parë.

Ndonëse ka kaluar vetëm fare pak kohë, ajo është shumë në formë. Ndërsa nuk nguron herë pas here të publikojë foto nga më të ndryshmet.

Ditën e sotme, Klea ka dhënë një mesazh shumë frymëzues për të gjithë.

“Dil shfrytëzoje atë pak diell që del, vishu shpejt dhe bëj një foto”, ka shkruar ajo në ‘Facebook’.

Kujtojmë që Huta ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re. l.k/abcnews.al

Dil shfrytëzoje atë pak diell që del , vishu shpejt dhe bëj një foto . ☺️🌞

Gepostet von Klea Huta am Sonntag, 18. Oktober 2020