Kjo është ngjyra që do të pushtojë dollapin tuaj gjatë vitit 2021

schedule16:30 - 11 Janar, 2021

schedule 16:30 - 11 Janar, 2021

Roza e fortë është ngjyra që do të pushtojë këtë vit.

Një arsye kjo për të gëzuar më shumë pas kësaj periudhe stresante të krijuar nga pandemia.

Stilistët botëror kanë menduar se fustanet, pantallonat dhe madje çantat, të gjitha do të jenë rozë.

Printet janë gjithashtu një zgjedhje interesante, pasi e bëjnë veshjen të duket aspak e zakonshme, ndonëse përshtatet fare lehtë në çdo kohë të ditës.

Pra, duhet të mbani mend sa herë të blini diçka kini parasysh këtë ngjyrë.l.k/abcnews.al