Kjo është kënga e dashurisë që Meghan dhe Harry hapën dasmën e tyre

schedule08:15 - 4 Gusht, 2020

schedule 08:15 - 4 Gusht, 2020

Meghan Markle dhe Princ Harry u martuan në 19 maj të vitit 2018. Ata organizuan një festë përrallore, që u mbajt mend nga të gjithë.

Së fundmi burime pranë dyshes kanë zbuluar këngën e parë që çifti kishte zgjedhur për të kërcyer dhe festuar historinë e tyre të dashurisë.

Çifti ka zgjedhur të kërcejë nën ritmet e këngës “I’m in Love” nga Wilson Pickett. Nga ky moment, me shumë gjasa kjo këngë do të jetë e preferuara dhe e shumë çifteve të tjerë./abcnews.al