“Kjo dashuri do më vras”, Ledri Vula ndan momentin më të ëmbël me Poemën

schedule18:16 - 11 Qershor, 2021

schedule 18:16 - 11 Qershor, 2021

Para disa muajve, reperi i njohur Ledri Vula është bërë baba për herë të parë. Ai dhe Sara Hoxha u bekuan me një vajzë, që e pagëzuan me emrin Poem Blu.

Çifti nuk ngurojnë të ndajnë vazhdimisht foto të së voglës së tyre, e cila i ka ndriçuar jetën.

Së fundmi, Ledri ka publikuar një “Instastory” një foto me vajzën në krahë dhe ky moment kaq i ëmbël është pëlqyer nga të gjithë.

“Kjo dashuri do më vras”, ka shkruar ai në spanjisht krahas fotos./abcnews.al