Kim Kardashian zbulon mënyrën se si humbi 10 kilogramë

schedule20:33 - 24 Qershor, 2022

schedule 20:33 - 24 Qershor, 2022

Kim Kardashian ka dhënë një intervistë për “Today”, ku ka zbuluar se si arriti të humbiste 10 kilogramë dhe ndau sekretet e saj me publikun. 41-vjeçarja bëri një paraqitje shumë të komentuar në Met Gala, si nderim për Marilyn Monroe dhe u akuzua për shkatërrimin e fustanit, duke e mohuar atë.

“E pashë si një rol dhe doja shumë ta vishja këtë fustan”, tha ajo, duke shtuar se “ishte shumë e rëndësishme” për të. “U shfaqa në tapetin e kuq me mantel dhe pantofla dhe vendosa fustanin në fund të tapetit”.

Sa i përket kilogramëve të humbur, Kim zbuloi mënyrën se si i humbi.

“Fillova të ha vërtet shëndetshëm. Tani kam humbur 10 kilogramë. Nuk po përpiqem të humbas më shumë peshë, por kam më shumë energji se kurrë. Eliminova shumë sheqer, ushqimet e shumta që hëngra që nuk i kisha kuptuar, si dhe patatet e skuqura të shumta. “Edhe sapo ndryshova plotësisht stilin tim të jetesës.”/abcnews.al