Keylor Navas vesh fanellën e 2 herë kampionëve të Europës

schedule19:17 - 28 Janar, 2023

schedule 19:17 - 28 Janar, 2023

Keylor Navas vesh fanellën e Nottingham Forest.

Gazetari  italian, NiccoloSira, ka shkruar në Twitter se portieri kostarrikan po i afrohet ekipit anglez.

Synimi real është marrja e portierit 36-vjeçar në formë huazimi teksa lojtari ka kontratë deri në verën e vitit 2024 me PSG.

Navas ka qenë në hijen e Gigi Donnarumma në Paris Saint-Germain  dhe këtë sezon numëron vetëm dy paraqitje. /G. D abcnews.al/