Këta janë 2 yjet që kërkon Ten Hag

schedule09:59 - 3 Nëntor, 2022

schedule 09:59 - 3 Nëntor, 2022

Bellingham dhe Timber janë në objektivin e Manchester United.

Sipas Mirror, mesfushori 19-vjeçar i Dortmundit ishte në shënjestër të Real Madridit, por duket se klubi britanik po ndërhyn dhe gjithçka tregon se do të përpiqet ta bëjë të tyren në janar.

Nga ana tjetër, Jurien Timber, një i njohur i vjetër i Ten Hag, i cili u dëgjua për skuadrën e tij në verë dhe u bind të qëndronte te Ajax, është në prag të transferimit në Mançester me një propozim që do të arrijë në 60 milionë euro. /G.D abcnews.al/