Këngëtarja e njohur shqiptare largohet nga vendi, zhvendoset papritur në Amerikë

schedule08:19 - 20 Shtator, 2020

schedule 08:19 - 20 Shtator, 2020

Këngëtarja e njohur Flaka Krelani po qëndron në Amerikë, prej më shumë se një muaji.

Qëndrimi i zgjatur i Flakës në Amerikë bëri që të përflitet se këngëtarja e ka lënë vendin tonë dhe është zhvendosur përtej oqeanit.

Mirëpo, kjo mesa duket është e vërtetë pasi “Prive” ka mësuar se Flaka do të qëndrojë në SHBA për një kohë të gjatë duke u bërë pjesë e ëndrrës amerikane.

Ndërsa, vetë Flaka ka vendosur të mos zbulojë më shumë për planet e saj të së ardhmes. l.k/abcnews.al

https://www.instagram.com/p/CFFXPxQJSKn/

https://www.instagram.com/p/CFFYGG9Jpne/

https://www.instagram.com/p/CFPflIIJXB2/