Kategoria e Dytë zbret në fushën e lojës, zbuloni cilat janë 6 sfidat e sotme

schedule11:25 - 27 Nëntor, 2021

schedule 11:25 - 27 Nëntor, 2021

Kategoria e Dytë luan sot 6 sfidat e saj të javës së 9-të. Gjatë ditës së sotme do të luhen 5 sfidat e grupit A dhe një sfidë e grupit B.

Në orën 13:30 do të zhvillohen 5 duele ku kyresuesit e Luzit do të përballen ndaj Internacionalit, ndërsa Oriku i vendit të dytë mat forcat me skuadrën e Velecikut.

Gramshi luan kundër Ilirisë në shtëpi, Elbasani përballet me Murlanin, ndërsa Ada vihet përballë Bulqizës në orën 14:45.

Sfida e vetme e grupit B është ajo mes Gramozit dhe Sopotit.

Ja të gjitha përballjet e ditës së sotme:

Grupi A:

13:30/ Gramshi – Iliria

13:30/ Oriku – Veleçiku

13:30/ Luzi – Internacionali

13:30/ Elbasani – Murlani

14:45/ Bulqiza – Ada

Grupi B:

13:30/ Gramozi – Sopoti  /f.a/abcnews.al