“Kategoria e Dytë”, Flamurtari dhe Luftëtari zbresin në fushë, mësoni sfidat e grupit B

schedule11:20 - 21 Nëntor, 2021

schedule 11:20 - 21 Nëntor, 2021

Ora 14:00 nuk është e rezervuar vetëm për ndeshjet e “Kategorisë së Parë” por edhe për sfidat e “Kategorisë së Dytë” e cila do të luajë 6 takimet e ditës së sotme të grupit B, në kuadër të javës së tetë të saj.

Skuadra e Flamuartarit që është kryesues do të sfidojë në Vlorë, ekipin e Gramozit. Devoli i cili ka pikë të barabarta me Flamurtarin do të përballet në transfertë me Naftëtarin.

Tepelena do të luajë në transfertë me Labërinë, edhe Luftëtari do të përballet në transfertë me Albpetrolin, ndërsa Sopoti pret në shtëpi Këlcyrën, ndërkohë Memaliaj do të masë forcat me Përmetin.

Ja përballjet e ditës së sotme në grupin B:

Memaliaj – Përmeti

Labëria – Tepelena

Naftëtari – Devolli

Albpetroli – Luftëtari

Sopoti – Këlcyra

Flamurtari – Gramozi  /f.a/abcnews.al