“Kam fituar 4 Champions”, përplasje në distancë mes Casemiros dhe legjendës së Barçës

schedule16:47 - 30 Shtator, 2022

schedule 16:47 - 30 Shtator, 2022

“Xavi mund të thotë çfarë të dojë, por unë kam qenë këtu te Real Madrid për katër vjet dhe kam luajtur në finalen e Ligës së Kampionëve katër herë”, tha Casemiro në një intervistë në vitin 2020, shkruan abcnews.al.

“Nuk mund të nënshkruaja me Barcelonën, nuk kam ADN-në e tyre të futbollit, siç thotë Xavi. Unë jam me Madridin deri në fund”, shtoi më pas braziliani. /G.D abcnews.al/