Juventus e mbyll pjesën e parë në disfatë, Verona kryeson me rezultatin 2-0

schedule18:54 - 30 Tetor, 2021

schedule 18:54 - 30 Tetor, 2021

Hellas Verona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Juventus-it duke e mbyllur pjesën e parë me fitore.

Simeone ka shënuar dy herë në minutën e 11’ dhe të 14’ duke befasuar ekipin e Allegrit.

 

Pjesa e parë ishte pothuajse e barabartë por më konkrete u treguan vendasit duke gjetur rrjetën dy herë.

Të shohim si do të reagojë Juventus në pjesën e dytë./abcnews.al