Juve, ky pritet të jetë super formacioni i mundshëm për sezonin 2022/23

schedule21:23 - 23 Qershor, 2022

schedule 21:23 - 23 Qershor, 2022

Leandro Paredes dëshiron të kthehet në Itali: Juve do të kishte nevojë për një mesfushor të pastër si ai.

 

Me Pogba pranë zyrtarizimit, negociatat përparuan për Kostic dhe në pritje të Di Marias, ja se si ai mund të vendosë Massimiliano Allegrin e tij. /abcnews.al/