Justin Timberlake konfirmon se është bërë baba për herë të dytë, zbulon gjininë e fëmijës

schedule07:55 - 18 Janar, 2021

schedule 07:55 - 18 Janar, 2021

Në Korrik të vitit që lamë pas, mediat e huaja raportuan se Justin Timerlake dhe Jessica Biel kishin fëmijën e tyre të dytë. Gjashtë muaj më vonë, këngëtati ka konfirmuar ardhjen në jetë të djalit të dytë.  Timberlake dhe gruaja e tij 38-vjeçare, të cilët kanë dhe një djalë të quajtur Silas, konfirmuan lajmin që qarkullonte prej kohësh në “Ellen DeGeneres Show.”

Krijuesit i hitit “Cry me a river” zbuloi gjithashtu dhe emrin e fëmijës ndërsa tha: “Emri i tij është Phineas, dhe ai është i mrekullueshëm dhe kaq i lezetshëm, dhe askush nuk po fle. Por ne jemi të entuziazmuar, nuk mund të jemi më të lumtur dhe mirënjohës.”

Sweet: Back in July, DailyMail.com exclusively revealed that Justin Timberlake and Jessica Biel had welcomed their second child

Timberlake dhe Biel u martuan në vitin 2012, ndërsa nisën të shoqëroheshin me njëri-tjetrin lidhjet në vitin 2007. /abcnews.al

Out and about: Back in July it was reported by DailyMail.com that the power couple had welcomed a second child, as they are seen together in February 2020