Justin Timberlake dhe Jessica Biel i vendosin djalit emër nga mitologjia greke

schedule19:16 - 22 Janar, 2021

schedule 19:16 - 22 Janar, 2021

Edhe pse ishte një surprizë: Justin Timberlake dhe Jessica Biel u bënë prindër për herë të dytë gjashtë muaj më parë dhe lajmi i mirë u bë i njohur vetëm disa ditë më parë. Çifti arriti ta mbante të fshehtë mbërritjen e djalit të tyre për një kohë të gjatë dhe askush nuk e mori me lehtësi.

Kështu, kur këngëtari zbuloi së fundmi në shfaqjen e Ellen DeGeneres se ai u bë përsëri baba, të gjithë u habitën. Në fakt, Timberlake zbuloi emrin që do t’i japin djalit të tyre dhe është nga mitologjia Greke.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow)

” Emri i tij është Phineas (Phineas) dhe ai është i mrekullueshëm dhe kaq i ëmbël dhe askush nuk fle … Por ne jemi të ngazëllyer dhe nuk mund të jemi më të lumtur. “Ne jemi mirënjohës”, tha këngëtarja ndër të tjera./abcnews.al