Jonida Vokshi ndan ndjesitë e veçanta të ditëve të fundit të pritjes së ëmbël

schedule11:45 - 12 Qershor, 2020

schedule 11:45 - 12 Qershor, 2020

Shumë shpejt, moderatorja Jondia Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, do të bëhen prindër për herë të parë.

Jonida është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe më herët dyshja ka zbuluar se në jetë do të vijë një vajzë.

Duket se modertoren s’po e mban më vendi nga padurimi për të parë sa më shpejt bebushen e saj.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Jonida ka ndarë me ndjekësit ndjesitë e veçanta të këtyre ditëve.

 

View this post on Instagram

 

Sa here bej selfie keto dite, mendoj qe eshte e fundit?? dhe tjetra do jete ?? Nuk po me durohet me te te njoh,vdiqa??❤️

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

“Sa herë bëj selfie këto ditë, mendoj që është e fundi dhe tjetra do jetë.

Nuk po me durohet më te të njoh,vdiqa”- janë fjalët e Jonidës krahas postimit.

Vazhdimisht në rrjete sociale moderatorja ka treguar se po e shijon në maksimum pritjen e ëmbël.

Ajo dhe Besniku e kanë gjetur një emër për vajzën, megjithatë preferojnë të mos e tregojnë derisa ajo të vijë në jetë./abcnews.al