Jeton në një shtëpi me mamin dhe vjehrrën, Blerina Bombaj: Fat i madh për mua

schedule16:35 - 8 Dhjetor, 2022

schedule 16:35 - 8 Dhjetor, 2022

Blerina Bombaj shprehet mjaft e lumtur për faktin se jeton me mamin dhe vjehrrën në një shtëpi. Teksa ka ndarë një foto pranë të dyjave, ku shihet mjaft e lumtur, dietologia shprehet se ndihet shumë me fat për faktin se ndan të njëjtën shtëpi me të dyja.

“Te jetosh me mamin dhe vjerren ne nje shtepi eshte fat i madh per mua, e para se nuk jam ndare nga mamaje ime asnje sekonde, dhe e dyta se femijet e mi jane te bekuar me dashurine e dy nenave. I detyrohem gjithcka mamase time qe me ka bere nje njeri te orientuar drejt vlerave, por i detyrohem shume edhe nena Lules qe me ka ndihmuar pa kushte dhe pa e prishur kurre zemren.”, shkruan Blerina.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blerina Bombaj (@blerinabombaj2)

/abcnews.al