Java e pestë e Superiores, të gjithë sytë nga Kukësi-Partizani

schedule09:01 - 19 Shtator, 2022

schedule 09:01 - 19 Shtator, 2022

Superiorja mbyll javën e pestë ditën e sotme, teksa në orën 15:10 Kukësi do të kërkojë fitoren e parë kundër Partizanit.

“Demat e kuq”, pas humbjes me Erzenin, duan të reagojnë dhe të vijojnë të jenë në krye të klasifikimit.

Te Kukësi debuton trajneri Enkelejd Dobi, i cili me siguri do të bëje ndryshime në ekip dhe do mundohet ta nisë me këmbën e mbarë eksperiencën në Superiores.

Superiore – JAVA 5

E premte, më 16 shtator
Tirana-Teuta 4-0

E shtunë, më 17 shtator
Bylis-Egnatia 0-0
Erzeni-Laçi 1-0

E diel, më 18 shtator
Vllaznia-Kastrioti 1-0

E hënë, 19 shtator
Kukësi-Partizani (ora 15:00)

/ abcnews.al