“Jam gjithë kohës me vrap”, Klea Huta ka vetëm një arsye kryesore për të nxituar

schedule08:26 - 22 Tetor, 2020

schedule 08:26 - 22 Tetor, 2020

Moderatorja e njohur, Klea Huta ka treguar se këto kohë është duke u marrë me një sërë projektesh njëkohësisht, gjë që bën që ajo të nxitojë në çdo moment.

“Keto kohe jam gjithe kohes me “vrap”
Vrap te puna, vrap te trajtimet, vrap per ne shtepi, vrap andej e vrap kendej se kryesori eshte mreti im! Dhe si mommy in action qe jam sterilizuesin e kam gjithe kohen me vete dhe e vendos tek usb e makines kur Krid i bie nga goja çuçu duke e shpelare fillimisht me ujin e tij. Fale Zotit qe jetojme ne kete kohe ku gjerat na thjeshtohen kaq shume”, ka shkruar Huta në postimin e fundit ku shfaqet më makinë duke treguar se ka qenë sërish duke nxituar për të shkuar diku.

Kujtojmë se prej disa javësh, Klea ka treguar se do të rikthehet në ekran me formatin ‘Këngë Moj’ dhe se shumë shpejt do të sjellë edhe këngën e saj më të re. l.k/abcnews.al