Italia në izolim total, legjenda Vieri detyrohet të bëjë punët e shtëpisë

schedule09:54 - 13 Mars, 2020

schedule 09:54 - 13 Mars, 2020

Ish-sulmuesi i Interit, Christian Vieri, e ka humbur “luftën” me partneren e tij Costanza sa i takon punëve të shtëpisë. E gjithë Italia është në izolim pas shpalljes si zonë e kuqe për shkak të Koronavirusit.

Vieri dhe gruaja e tij janë izoluar në shtëpi, por kanë qenë aktivë në rrjetet sociale. Partnerja e tij, Costanza Caracciolo, ka publikuar shumë foto të Vierit në profilin e saj zyrtar, ku ndiqet nga më shumë se 1 milion fansa. Caracciolo pret të sjellë në jetë një fëmijë dhe së bashku me Vierin, vazhdojnë të jenë të izoluar në shtëpi./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

•Dinner last night•?#30thbirthday #youandme

A post shared by Costanza Caracciolo??? (@costy_caracciolo) on