Interi e ka ndarë mendjen, strategji e qartë për transferimin e Bremer

schedule18:54 - 26 Qershor, 2022

schedule 18:54 - 26 Qershor, 2022

Edhe pse presidenti Cairo do 40 milionë euro për transferimin e Gleison Bremer, Interi është i vendosur për ta marrë më lirë.

Jo vetëm kaq, por synimi është që ta huazojë me detyrim blerje dhe ta paguajë kështu vitin tjetër Torinon.

Interi është gati të paguajë rreth 30 milionë euro, ndërkohë që ka edhe rivalë për shërbimet e Bremer. / abcnews.al