Infektohet me Covid, Nevina Shtylla tregon problemet që po kalon

schedule21:34 - 25 Janar, 2021

schedule 21:34 - 25 Janar, 2021

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla ka munguar në ekranet televizive së fundmi.

Ajo përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se është infektuar me Covid-19, duke lënë të kuptohet se kjo është arsyeja.

“Kur i ben fotot ne shtepi, nuk te lejojne te dalesh vetem, ky duhej të ishte ‘look-u’ im për ditëlindjen e Kiara Titos po covid ben te veten”, ka shkruar Nevina.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NEVINA SHTYLLA ? (@nevinashtylla)

Siç duket ajo ka pasur më së shumti probleme me shijen këto kohë dhe ju ka kërkuar ndihmë ndjekësve të saj që të tregojnë si e kanë kaluar këtë moment të vështirë e të sikletshëm.

l.k/abcnews.al