Hoxha në ABC News: Klasa politike e ka sabotuar reformën

schedule10:01 - 16 Janar, 2018

schedule 10:01 - 16 Janar, 2018

Gazetari Artan Hoxha gjatë një intervistë në studion e ABC Neës ka folur mbi amendamentin e Partisë Demokratike për ndryshimet kushtetuese dhe rëformën në drejtësi.

Sipas tij reformën në drejtësi e shtyjnë përpara arbitrat ndërkomëbtarë, ndërsa klasa politike e ka sabotuar./abcnews.al