Hidhet nga ballkoni, i jep fund jetës 65-vjeçarja në Durrës

schedule10:36 - 24 Korrik, 2022

schedule 10:36 - 24 Korrik, 2022

Një 65-vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës në Durrës, duke u hedhur nga ballkoni. Burime nga policia bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.17 të qytetit.

B.M., rreth 65 vjeçe, dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vend.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë, ndërsa grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Në lagjen Nr.17 Durrës, dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj dhe ka humbur jetën shtetasja B. M., rreth 65 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al