Grabitje me armë në një banesë në Klos, autorët e maskuar marrin rreth 8 mijë euro

schedule10:18 - 2 Tetor, 2022

schedule 10:18 - 2 Tetor, 2022

Një grabitje ka ndodhur në një banesë në fshatin Dom të Klosit rreth orës 2 pas mesnatës.

Familjarët kanë deklaruar në polici se kanë qenë 5 persona të maskuar me armë që pasi kanë hyrë në banesë kanë lidhur familjarët dhe kanë grabitur rreth 8 mijë euro dhe 1 milion lekë.

Policia po heton ngjarjen dhe kapjen e autorëve. /abcnews.al