Goditet me thikë 33-vjeçari në Vlorë, futet menjëherë në sallën e operacionit

schedule11:38 - 26 Shtator, 2023

schedule 11:38 - 26 Shtator, 2023

Një shtetas 33-vjeç ka mbërritur në Spitalin e Vlorës me plagë të shkaktuara nga një goditje me thikë.

Mësohet se 33-vjeçari është futur në sallën e operacionit. Ndërkohë, që mjekët po i japin ndihmën e parë mjekësore.

Sakaq, në spital kanë mbërritur dhe forcat blu për të zbardhur shkaqet e ngjarjes./abcnews.al