Gjykata e Posaçme vendos sekuestrimin e makinës së blinduar të Durim Bamit

11:39 | 26/02/202011:390

Gjykata e Posaçme ka vendosur të sekuestrojë vetëm një automjet të blinduar të Durim Bamit.

Operacioni Forca e Ligjit, më 8 shkurt, sekuestroi makinën e blinduara të Durim Bamit në Krujë.

Sekuestrimi e makinës së blinduar të Bamit u bë në kushtet e emergjencës me firmën e drejtorit të Policisë së Shtetit, pasi dyshohet se automjeti është pasuri e vënë me burim të paligjshëm dhe se mund tëzhduken apo fshihen pas nisjes së operacionit për sekuestrimin e tyre. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono