Gjiganti spanjoll dhe anglezët gati, pse Gnabry është zhgënjyer nga Bayern

schedule22:14 - 25 Maj, 2022

schedule 22:14 - 25 Maj, 2022

Serge Gnabry është zhgënjyer nga Bayern Munich për rinovimin e kontratës.

Bisedimet kanë ngecur dhe ai ka pakënaqësi, pasi kampionët e Gjermanisë firmosën më shpejt me Joshua Kimmich dhe Leon Goretzka.

Arsenali ka shfaqur interes për shërbimet e gjermanit, të cilin e ka pasur në skuadër edhe në të shkuarën.

Gjithsesi Real Madrid duket kandidat më i fortë për Gnabry dhe së fundmi ka shfaqur interes për të. / abcnews.al