Vlorë/Gjendet i pajetë në banesë një 82 vjeçar

schedule16:31 - 10 Shkurt, 2018

schedule 16:31 - 10 Shkurt, 2018

Një person është gjetur i vdekur në banesën e tij në Selenicë të Vlorës.

Sipas policisë viktima është një 82-vjeçar me iniciale Dh.M.

82-vjeçari mësohet se jetonte i vetëm dhe është gjetur i pajetë në oborrin e shtëpisë.

Dyshimet janë se i moshuari ka gjetur vdekjen për shkaqe aksidentale, megjithatë trupi i tij është transportuar drejt morgut të qytetit, për të kryer ekspertizën mjeko-ligjore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje./abcnews.al