Gjendet i mbytur një 40-vjeçar në rezervuarin e fshatit Duzhë

schedule21:23 - 19 Gusht, 2020

schedule 21:23 - 19 Gusht, 2020

Gjendet i mbytur një 40-vjeçar në rezervuarin e fshatit Duzhë të Gramshit. Mësohet se ai është identifikuar si V.L. ndërsa ka patur probleme të shëndetit mendor. Sipas policisë, 40 vjeçari nuk ka patur shenja dhune në trup.

Në njoftimin e saj paraprak policia njofton se vijon puna për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Gramsh/ Informacion paraprak

Në fshatin Duzhë, Gramsh, është gjetur i mbytur në rezervuar shtetasi V.L., 40 vjeç,  banues në fshatin Duzhë , Gramsh, me probleme mendore.Nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Vijon puna për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./abcnews.al