Gjendet i asfiksuar një person në Durrës, dërgohet me urgjencë në spital

schedule18:39 - 24 Mars, 2020

schedule 18:39 - 24 Mars, 2020

Një person është gjetur i asfiksuar në Durrës. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se personi është  gjetur në një lulishte dhe dërguar me urgjence në spital.

Mësohet se ai ka kërkuar ndihmë, teksa ndodhej pranë Muzeut të Dëshmorëve  dhe më pas është dërguar në spital.

Ende nuk dihet identiteti i tij dhe shkaqet qe e kanë çuar të përfundojë në këtë gjendje./abcnews.al