Gjendet e vdekur 60-vjeçarja, dyshohet se është mbytur në det

schedule18:54 - 7 Korrik, 2020

schedule 18:54 - 7 Korrik, 2020

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Durrës.

Një 60 vjeçare, banuese në Durrës është gjetur pa shenja jetë. Dyshohet se viktima është mbytur duke u larë në det.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 07.07.2020, rreth orës 18:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetësja F.Zh., 60 vjeçe,  banuese në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.