Gëzimi zgjati 4 ditë, shtëpia e re u bë “varri” i prindërve dhe 3 fëmijëve të tyre në Turqi

schedule14:12 - 9 Shkurt, 2023

schedule 14:12 - 9 Shkurt, 2023

Fatkeqësia e tërmetit në Kahramanmaraş ndërpreu jetën e mijëra njerëzve. Në atë fatkeqësi filluan të shfaqen edhe histori zemërthyese.

Familja Taşkın me 5 anëtarë u përfshi nga një tërmet në shtëpinë e tyre të re që blenë 4 ditë më parë.

Gëzimi i familjes në shtëpinë e re zgjati vetëm 4 ditë. Ajo shtëpi u bë varri i prindërve dhe tre fëmijëve të tyre.r.t/abcnews.al