Fushë Krujë, banorët e Halilajt jetojnë në mes të plehrave dhe gazrave helmuese

schedule13:05 - 5 Nëntor, 2017

schedule 13:05 - 5 Nëntor, 2017

Në fshatin Halilaj të Fushë Krujës banorët ndodhen në rrezik për jetën. Aty mbi 2500 frymë jetojnë mes plehrave, tymit dhe gazrave helmuese./abcnews.al

https://youtu.be/3nZ3nfnRFqc