Fundi një epoke, Franck Ribery vendos për të ardhmen e tij

schedule10:30 - 7 Tetor, 2022

schedule 10:30 - 7 Tetor, 2022

Franck Ribery ka vendosur të lërë futbollin.

Kampioni francez është shtyrë të tërhiqet nga dëmtimet e fundit, por ai nuk do të largohet nga Salernitana.

Sipas raportimeve nga “The Morning”, synimi i tij është ndërprerja e kontratës si lojtar dhe nënshkrimi si trajner deri në vitin 2024./h.ll/abcnews.al