Fotoja e pabesueshme tregon fytyrën e një burri të “fshehur” në re

schedule09:12 - 26 Nëntor, 2021

schedule 09:12 - 26 Nëntor, 2021

Një grua që vëzhgonte qiellin mbi oborrin e shtëpisë së saj u surprizua kur pa formën e fytyrës së një burri të “fshehur” në re. Shaquira Hobbs arriti të fotografonte pamjen e pabesueshme në Booragul, Australi.

Fotoja tregon një re që duket jashtëzakonisht e ngjashme me profilin e një burri me ballin, sytë, hundën dhe mjekrën të gjitha të përshkruara midis formave gri. Ajo tha se fenomeni zgjati për rreth 45 sekonda.

Shaquira Hobbs arriti të fotografojë formën e fytyrës së një burri të përshkruar në retë mbi oborrin e shtëpisë së saj në Booragul, NSW të dielën.

“Ndodhi aq shpejt sa nuk kisha kohë të lëvizja, kështu që shpejt e mora telefonin tim. Është sinqerisht e frikshme sa i mirë është detaji, reja ka kaq shumë tipare të një burri të vërtetë.”, tha ajo. /abcnews.al