“Fotoja e ditës”, Rama takohet me presidentin Joe Biden në Nju Jork

schedule19:09 - 22 Shtator, 2022

schedule 19:09 - 22 Shtator, 2022

Kryeministri Edi Rama është takuar me presidentin e SHBA-ve, Joe Biden në Nju Jork, ku ku po mbahet Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara.

Rama së bashku me bashkëshorten e tij, Linda Rama, kanë dalë në një foto me Biden dhe bashkëshorten e tij, Jill Biden.

“Fotoja e ditës”, shkruan Rama në postimin e tij.

/abcnews.al