Fotografitë më të bukura të shkrepura nën ujë

schedule21:59 - 15 Shkurt, 2018

schedule 21:59 - 15 Shkurt, 2018

Ky është një konkurs që synon të shfaqë bukuritë nënujore të botës dhe jo vetëm.
Sipas BBC, kompeticioni për fotot më të bukura nën ujë ka disa kategori të ndryshme.
Fotoja më e bukur këtë herë u fitua nga fotografi gjerman, Tobias Friedrich, e shkrepur në brigjet Ras Mohammad në Egjipt.

Fotoja e vitit e shkrepur nën ujë

Ai fitoi mbi 5.000 fotografitë e tjera të fotografëve nga e gjithë bota.
Më poshtë keni një koleksion të fotove më të bukura të shkrepura nën ujë./abcnews.al