FOTO/ Zaniolo në lidhje me bukuroshen me origjinë shqiptare? “Chi” i kap “mat” në një jaht

schedule17:47 - 29 Qershor, 2022

schedule 17:47 - 29 Qershor, 2022

Nicolo Zaniolo është lojtari më i komentuar ditët e fundit në mediat italiane. E ardhmja diskutohet mes disa skuadrave të cilat kërkojnë shërbimet e yllit të Romës, i cili momentalisht po kalon ca ditë pushime.

Zaniolo është kapur nga paparacët e revistës së njohur “Chi” në një jaht, ku ndodhej në shoqërinë e një vajze nga Shqipëria.

Bëhet fjalë për estetisten, Kejdis Bardhu, e cila jeton dhe punon në Itali, teksa tashmë duket se mes dyshes ka nisur një romancë.

Kujtojmë se Zaniolo ishte vendimtarë në finalen e Conference League, pasi arriti të shënonte golin e fitores për Romën, me verdhekuqtë që fituan edhe trofeun e këtij kompeticioni, i cili në vitin e parë të tij u luajt në “Air Albania”.

/f.a/abcnews.al