FOTO/ Rita Ora shijon ditët e nxehta në Australi, pozon më joshëse se kurrë

schedule07:59 - 12 Prill, 2021

schedule 07:59 - 12 Prill, 2021

Ajo është zhvendosur përkohësisht në Sidney, ku është bërë pjesë e The Voice Australia. Dhe sigurisht Rita Ora nuk mund të mos shijonte ditët e nxehta. Këngëtarja 30 vjeçare ndau një fotografi që tregonte trupin e saj të mrekullueshëm të palestruar.

Ylli shqiptar me famë botërore gjithashtu shfaqej krejtësisht natyrale me flokët të pastiluara. Rita kishte kombinuar rrobat e banjës me disa gjerdanë dhe një palë vathë. Këngëtarja e hitit “Hot Right Now” ka qenë më parë trajnere në versionin britanik të The Voice në vitin 2015.

Cingërima!  Këngëtarja Hot Right Now pozoi për një çast Instagram në rroba banje seksi ndërsa shijonte një pasdite dembel me një mik mashkull

Kohët e fundit ka qenë pjesë e jurisë të “X Factor” dhe “The Maskes Singer”. Kujtojmë që Rita i dha me Romain Gavras në vetëm pak muaj lidhjeje. Regjisori francez ka pranuar se e kishin të vështirë të shiheshin për shkak të angazhimeve të punës, pasi Rita po qëndron aktualisht në Australi. /abcnews.al

Bukuri natyrore!  Ylli britanik gjithashtu mbërtheu fytyrën e saj të patëmetë duke u grimuar dhe i la flokët të binin në valë natyrore plazhi

Rita Ora and boyfriend Romain Gavras 'on the rocks' as Covid travel rules  force them to live apart