FOTO/Pas eliminimit të Beatrixës, shoku i Donaldit i bën komentin e papritur Borës

schedule11:43 - 22 Janar, 2022

schedule 11:43 - 22 Janar, 2022

Vazhdon të jetë ende të qendër të medive rozë, trëkëndëshi i dashurisë Bora-Donald-Beatrix.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, ku shfaqet shumë joshëse dhe padyshim komentet kanë qenë të shumta.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka marrë komenti i një prej ish-banorëve të “Big Brother VIP”, Kledi Hysa, i cili është edhe miku i ngushtë i Donaldit.

“Vazhdo kështu”, ka shkruar ai në gjuhën angleze.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme la shtëpinë e “Big Brother VIP”, Beatrixa dhe të gjithë janë kuriozë si do të shkojë tashmë loja e Donaldit. Mos ndoshta atij do t’i rikthehen kujtimet me Borën? Gjithçka mbetet për t’u parë në vijim./abcnews.al