FOTO/ Parashikim apo gabim njerëzor? Google shpall dy finalistët e Kupës së Botës

schedule11:26 - 27 Shtator, 2022

schedule 11:26 - 27 Shtator, 2022

Parashikim apo gabim njerëzor? Kjo është pyetja që po bëjnë të gjithë tifozët ditën e sotme, pasi në internet po qarkullon një foto me dy finalistët e Kupës së Botës.

Google ka publikuar dy finalistët e “Katar 2022” e cila do të zhvillohet më 18 dhjetor 2022.

Mjafton të kërkojmë në google për “Lusail Stadium Next Events”, stadium ku do të luhet edhe finjalja dhe menjëherë do të shfaqen dy skuadrat finaliste.

Sipas google dy finalistët e “Katar 2022” janë Brazili dhe Franca, ndërsa mbetet të presim të mësojmë të vërtetën, nëse do jetë këto dy skuadrat që do të luajnë mes tyre për trofeun e Kupës së Botës.

/f.a/abcnews.al